Студенти Могилянки стали призерами Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих

3 березня в місті Києві пройшов Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Миколаївську область представляло 11 спортсменів КБМ «Рись», серед яких і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Змагання проходило в 3-х видах: 1 тур, легкий контакт і повний контакт. Загалом спортсмени вибороли 8 медалей, серед яких 1 золото, 1 срібло та 6 бронз.

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання в спорту ЧНУ ім. Петра Могили та їхнів тренерів Олександра Міненка та Андрія Брильова  з успішним виступом на змаганнях!  Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.