Студенти Могилянки стали призерами Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих

3 березня в місті Києві пройшов Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Миколаївську область представляло 11 спортсменів КБМ «Рись», серед яких і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Змагання проходило в 3-х видах: 1 тур, легкий контакт і повний контакт. Загалом спортсмени вибороли 8 медалей, серед яких 1 золото, 1 срібло та 6 бронз.

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання в спорту ЧНУ ім. Петра Могили та їхнів тренерів Олександра Міненка та Андрія Брильова  з успішним виступом на змаганнях!  Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …