Студенти Могилянки стали призерами Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих

3 березня в місті Києві пройшов Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Миколаївську область представляло 11 спортсменів КБМ «Рись», серед яких і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Змагання проходило в 3-х видах: 1 тур, легкий контакт і повний контакт. Загалом спортсмени вибороли 8 медалей, серед яких 1 золото, 1 срібло та 6 бронз.

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання в спорту ЧНУ ім. Петра Могили та їхнів тренерів Олександра Міненка та Андрія Брильова  з успішним виступом на змаганнях!  Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики