Студенти Могилянки стали призерами Чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих

3 березня в місті Києві пройшов Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Миколаївську область представляло 11 спортсменів КБМ «Рись», серед яких і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Змагання проходило в 3-х видах: 1 тур, легкий контакт і повний контакт. Загалом спортсмени вибороли 8 медалей, серед яких 1 золото, 1 срібло та 6 бронз.

Вітаємо студентів факультету фізичного виховання в спорту ЧНУ ім. Петра Могили та їхнів тренерів Олександра Міненка та Андрія Брильова  з успішним виступом на змаганнях!  Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.