Студенти Могилянки провели тренінг для учнів Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів


Що таке мрія і як правильно її втілити в життя?

18 березня студентки 461 групи Даша Тиха, Ольга Волкова та Анастасія Александрова провели тренінг «Як досягти успіху або коли здійснюються мрії» для учнів  Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів. Захід відбувся в рамках діяльності #Socialworkpracticeclub.

Студентки навчили школярів як ставити мрію в пріоритеті, а також розрізняти її як матеріальну чи духовну річ.  Учні взяли активну участь у розробці «зіркового неба своїх мрій» та навели приклади дій, які їм потрібно зробити, щоб ці зірки реалізували свій «вогонь».

Також спільно зі студентами школярі аналізували перешкоди, які переслідують нас протягом життя та допомагають, при вдалому вирішенню, повністю відчути насолоду від здійснення мрії. Пройдені вправи та висловлені думки допомогли школярам зрозуміти, чого вони хочуть досягнути у найближчі 5 років і як їм може допомогти в цьому ЧНУ ім. Петра Могили.

Будь-яка перемога є успіхом, незалежно від роду діяльності людини, тому що кожен із нас наділений талантами і здібностями лише на 10% , а інші 90% успіху залежатимуть від працелюбності, наполегливості, харизми, ентузіазму, енергійності, сили волі та оптимізму.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету