Студенти Могилянки провели тренінг для учнів Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів


Що таке мрія і як правильно її втілити в життя?

18 березня студентки 461 групи Даша Тиха, Ольга Волкова та Анастасія Александрова провели тренінг «Як досягти успіху або коли здійснюються мрії» для учнів  Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів. Захід відбувся в рамках діяльності #Socialworkpracticeclub.

Студентки навчили школярів як ставити мрію в пріоритеті, а також розрізняти її як матеріальну чи духовну річ.  Учні взяли активну участь у розробці «зіркового неба своїх мрій» та навели приклади дій, які їм потрібно зробити, щоб ці зірки реалізували свій «вогонь».

Також спільно зі студентами школярі аналізували перешкоди, які переслідують нас протягом життя та допомагають, при вдалому вирішенню, повністю відчути насолоду від здійснення мрії. Пройдені вправи та висловлені думки допомогли школярам зрозуміти, чого вони хочуть досягнути у найближчі 5 років і як їм може допомогти в цьому ЧНУ ім. Петра Могили.

Будь-яка перемога є успіхом, незалежно від роду діяльності людини, тому що кожен із нас наділений талантами і здібностями лише на 10% , а інші 90% успіху залежатимуть від працелюбності, наполегливості, харизми, ентузіазму, енергійності, сили волі та оптимізму.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут