Студенти Могилянки провели тренінг для учнів Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів


Що таке мрія і як правильно її втілити в життя?

18 березня студентки 461 групи Даша Тиха, Ольга Волкова та Анастасія Александрова провели тренінг «Як досягти успіху або коли здійснюються мрії» для учнів  Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів. Захід відбувся в рамках діяльності #Socialworkpracticeclub.

Студентки навчили школярів як ставити мрію в пріоритеті, а також розрізняти її як матеріальну чи духовну річ.  Учні взяли активну участь у розробці «зіркового неба своїх мрій» та навели приклади дій, які їм потрібно зробити, щоб ці зірки реалізували свій «вогонь».

Також спільно зі студентами школярі аналізували перешкоди, які переслідують нас протягом життя та допомагають, при вдалому вирішенню, повністю відчути насолоду від здійснення мрії. Пройдені вправи та висловлені думки допомогли школярам зрозуміти, чого вони хочуть досягнути у найближчі 5 років і як їм може допомогти в цьому ЧНУ ім. Петра Могили.

Будь-яка перемога є успіхом, незалежно від роду діяльності людини, тому що кожен із нас наділений талантами і здібностями лише на 10% , а інші 90% успіху залежатимуть від працелюбності, наполегливості, харизми, ентузіазму, енергійності, сили волі та оптимізму.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …