Студенти Могилянки провели тренінг для учнів Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів


Що таке мрія і як правильно її втілити в життя?

18 березня студентки 461 групи Даша Тиха, Ольга Волкова та Анастасія Александрова провели тренінг «Як досягти успіху або коли здійснюються мрії» для учнів  Гур’ївській ЗОШ I-III ступенів. Захід відбувся в рамках діяльності #Socialworkpracticeclub.

Студентки навчили школярів як ставити мрію в пріоритеті, а також розрізняти її як матеріальну чи духовну річ.  Учні взяли активну участь у розробці «зіркового неба своїх мрій» та навели приклади дій, які їм потрібно зробити, щоб ці зірки реалізували свій «вогонь».

Також спільно зі студентами школярі аналізували перешкоди, які переслідують нас протягом життя та допомагають, при вдалому вирішенню, повністю відчути насолоду від здійснення мрії. Пройдені вправи та висловлені думки допомогли школярам зрозуміти, чого вони хочуть досягнути у найближчі 5 років і як їм може допомогти в цьому ЧНУ ім. Петра Могили.

Будь-яка перемога є успіхом, незалежно від роду діяльності людини, тому що кожен із нас наділений талантами і здібностями лише на 10% , а інші 90% успіху залежатимуть від працелюбності, наполегливості, харизми, ентузіазму, енергійності, сили волі та оптимізму.

Колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …