Студенти Могилянки посіли призові місця в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

22-26 квітня 2019 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

У конкурсі взяв участь студент 4 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Артем Леонов та отримав диплом ІІ ступеню отримав студент 4-ого курсу.

Вітаємо студента ЧНУ ім. Петра Могили та бажаємо подальших успіхів!

23-25 квітня 2019 року в м. Харькові на базі ХНУРЕ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».

Студент 2-ого курсу спеціальності «Автоматизація та КІТ» Андрій Льговський посів ІІІ місце. Вітаємо та бажаємо подальший успіхів!