Студенти Могилянки посіли 1 місце на Всеукраїнській олімпіаді з програмування серед команд Миколаєва

Команда Факультету комп’ютерних наук посіла 1 місце на Всеукраїнській олімпіаді з програмування серед команд Миколаєва (1/8).

13 квітня відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС).
Цього року в олімпіаді брали участь 10 команд ЧНУ імені Петра Могили, із яких 7 команд – новачки. Наша краща команда в складі Петра Мудрієвскький, Олександра Раєвський та Олександра Єрмолаєва традиційно посіла перше місце серед Миколаївських команд.

Тренер команди – старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Світлана Боровльова.

Вітаємо переможців та всіх учасників із вдалим виступом! Три наші кращі команди вийшли в другий тур олімпіади, який відбудеться восени цього року.