Студенти Могилянки одержали перемогу в змаганнях з настільного тенісу

Студенти Могилянки одержали перемогу в змаганнях з настільного тенісу в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів університетів 2018-2019
Місця розподілились таким чином:

1 місце  –ЧНУ імені Петра Могили

2 місце  – МНУ імені В. О. Сухомлинського

3 місце  – НУК імені адмірала Макарова
4 місце  – Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)

Вітаємо переможців та тренера команди – викладача кафедри кафедри спортивних дисциплін Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили Ольгу Бойченко.

Нагадаємо, що це не перша перемога Могилянки в рамках XVII Обласних спортивних ігор серед студентів університетів 2018-2019. У вересні Команда Могилянки виборола перше місце у турнірі з футболу серед ЗВО, а у листопаді отримала перемогу на змаганнях з футзалу.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили