Студенти Могилянки на навчанні у Польщі


З 8 по 29 липня 2019 року студентки кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Слободянюк Анастасія (546 гр.) та Козоріз Вікторія (446 гр.) взяли участь у конкурсі, який організувала NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej), та отримали можливість поїхати до Польщі на навчання.

NAWA – це нова установа, яка була створена 1 жовтня 2017 року для координації діяльності держави, що веде процес інтернаціоналізації польських академічних та дослідницьких установ.

Студентки були в м. Седльце при Природничо-гуманітарному університеті. Навчання передбачало лекції та практичні заняття з польської мови (граматика, фонетика), історії та культури (танці, музика тощо). Також були екскурсії до різноманітних містечок, розташованих поблизу (Gałki, Jagodne, Wola Głowska, Okrzeja, Wola Okrzejska, Dąbrowa, Mościbrody, Treblinka, Liw).

Екскурсія Варшавою була найголовнішою, оскільки студенти відвідали музей Варшавського повстання, де змогли ближче познайомитися з історією Польщі, а також парк Łazienki Królewskie, де відбувся концерт музики Шопена.

Наші студенти вже не вперше проводять корисно та весело час у Польщі, радять долучитися і вам! Це навчання є безкоштовним та якісним, а також за старання, зусилля та присутність на заняттях можна отримати стипендію у розмірі 500 злотих! Це прекрасна можливість не тільки вдосконалити польську мову та знання з історії Польщі, але й познайомитися з людьми з інших країн (цього року були студенти близько з 20 країн світу).

Долучайтеся і ви до вивчення іноземних мов!

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …