Студенти Могилянки на навчанні у Польщі


З 8 по 29 липня 2019 року студентки кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Слободянюк Анастасія (546 гр.) та Козоріз Вікторія (446 гр.) взяли участь у конкурсі, який організувала NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej), та отримали можливість поїхати до Польщі на навчання.

NAWA – це нова установа, яка була створена 1 жовтня 2017 року для координації діяльності держави, що веде процес інтернаціоналізації польських академічних та дослідницьких установ.

Студентки були в м. Седльце при Природничо-гуманітарному університеті. Навчання передбачало лекції та практичні заняття з польської мови (граматика, фонетика), історії та культури (танці, музика тощо). Також були екскурсії до різноманітних містечок, розташованих поблизу (Gałki, Jagodne, Wola Głowska, Okrzeja, Wola Okrzejska, Dąbrowa, Mościbrody, Treblinka, Liw).

Екскурсія Варшавою була найголовнішою, оскільки студенти відвідали музей Варшавського повстання, де змогли ближче познайомитися з історією Польщі, а також парк Łazienki Królewskie, де відбувся концерт музики Шопена.

Наші студенти вже не вперше проводять корисно та весело час у Польщі, радять долучитися і вам! Це навчання є безкоштовним та якісним, а також за старання, зусилля та присутність на заняттях можна отримати стипендію у розмірі 500 злотих! Це прекрасна можливість не тільки вдосконалити польську мову та знання з історії Польщі, але й познайомитися з людьми з інших країн (цього року були студенти близько з 20 країн світу).

Долучайтеся і ви до вивчення іноземних мов!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут