Студенти Могилянки на навчанні у Польщі


З 8 по 29 липня 2019 року студентки кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Слободянюк Анастасія (546 гр.) та Козоріз Вікторія (446 гр.) взяли участь у конкурсі, який організувала NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej), та отримали можливість поїхати до Польщі на навчання.

NAWA – це нова установа, яка була створена 1 жовтня 2017 року для координації діяльності держави, що веде процес інтернаціоналізації польських академічних та дослідницьких установ.

Студентки були в м. Седльце при Природничо-гуманітарному університеті. Навчання передбачало лекції та практичні заняття з польської мови (граматика, фонетика), історії та культури (танці, музика тощо). Також були екскурсії до різноманітних містечок, розташованих поблизу (Gałki, Jagodne, Wola Głowska, Okrzeja, Wola Okrzejska, Dąbrowa, Mościbrody, Treblinka, Liw).

Екскурсія Варшавою була найголовнішою, оскільки студенти відвідали музей Варшавського повстання, де змогли ближче познайомитися з історією Польщі, а також парк Łazienki Królewskie, де відбувся концерт музики Шопена.

Наші студенти вже не вперше проводять корисно та весело час у Польщі, радять долучитися і вам! Це навчання є безкоштовним та якісним, а також за старання, зусилля та присутність на заняттях можна отримати стипендію у розмірі 500 злотих! Це прекрасна можливість не тільки вдосконалити польську мову та знання з історії Польщі, але й познайомитися з людьми з інших країн (цього року були студенти близько з 20 країн світу).

Долучайтеся і ви до вивчення іноземних мов!

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …