Студенти Могилянки на навчанні у Польщі


З 8 по 29 липня 2019 року студентки кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Слободянюк Анастасія (546 гр.) та Козоріз Вікторія (446 гр.) взяли участь у конкурсі, який організувала NAWA (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej), та отримали можливість поїхати до Польщі на навчання.

NAWA – це нова установа, яка була створена 1 жовтня 2017 року для координації діяльності держави, що веде процес інтернаціоналізації польських академічних та дослідницьких установ.

Студентки були в м. Седльце при Природничо-гуманітарному університеті. Навчання передбачало лекції та практичні заняття з польської мови (граматика, фонетика), історії та культури (танці, музика тощо). Також були екскурсії до різноманітних містечок, розташованих поблизу (Gałki, Jagodne, Wola Głowska, Okrzeja, Wola Okrzejska, Dąbrowa, Mościbrody, Treblinka, Liw).

Екскурсія Варшавою була найголовнішою, оскільки студенти відвідали музей Варшавського повстання, де змогли ближче познайомитися з історією Польщі, а також парк Łazienki Królewskie, де відбувся концерт музики Шопена.

Наші студенти вже не вперше проводять корисно та весело час у Польщі, радять долучитися і вам! Це навчання є безкоштовним та якісним, а також за старання, зусилля та присутність на заняттях можна отримати стипендію у розмірі 500 злотих! Це прекрасна можливість не тільки вдосконалити польську мову та знання з історії Польщі, але й познайомитися з людьми з інших країн (цього року були студенти близько з 20 країн світу).

Долучайтеся і ви до вивчення іноземних мов!

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …