Студенти Могилянки можуть вивчати програмування у літній школі «IT-Summer 2019»


1 липня в ЧНУ ім. Петра Могили починає роботу літня школа програмування «IT-Summer 2019». Таку школу проводять уже другий рік поспіль. Заняття розраховані на студентів Могилянки. Цього року слухачами стали студенти комп’ютерного факультету, а також одна студентка, яка навчається у Польському коледжі.

Робота в команді, використання сервісів, трендових технологій та апробація їх у навчальному процесі – всі ці речі можна отримати під час навчання в такій школі. До того ж  головною метою стане створення прототипів сервісів, які можуть стати корисними для університету.

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили Юрій Нездолій розповів детальніше про ідею створення школи:
«Ми з викладачами кафедри інженерії програмного забезпечення започаткували цю школу винятково для студентів, яких цікавить програмування у вільний час. На жаль, під час навчального процесу не завжди є можливість повністю висвітлити усі аспекти програмування. Ми вважаємо, що розробники програмного забезпечення (комп’ютерники нашого факультету) завдяки класним сервісам можуть зробити наш університет сильнішим та більш конкурентоспроможним».

Навчання у школі проходитиме очно та дистанційно та орієнтовно триватиме до 31 серпня. Студенти будуть брати участь у дистанційних конференціях та виконувати самостійну роботу.

 

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …