Студенти Могилянки можуть вивчати програмування у літній школі «IT-Summer 2019»

1 липня в ЧНУ ім. Петра Могили починає роботу літня школа програмування «IT-Summer 2019». Таку школу проводять уже другий рік поспіль. Заняття розраховані на студентів Могилянки. Цього року слухачами стали студенти комп’ютерного факультету, а також одна студентка, яка навчається у Польському коледжі.

Робота в команді, використання сервісів, трендових технологій та апробація їх у навчальному процесі – всі ці речі можна отримати під час навчання в такій школі. До того ж  головною метою стане створення прототипів сервісів, які можуть стати корисними для університету.

Старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили Юрій Нездолій розповів детальніше про ідею створення школи:
«Ми з викладачами кафедри інженерії програмного забезпечення започаткували цю школу винятково для студентів, яких цікавить програмування у вільний час. На жаль, під час навчального процесу не завжди є можливість повністю висвітлити усі аспекти програмування. Ми вважаємо, що розробники програмного забезпечення (комп’ютерники нашого факультету) завдяки класним сервісам можуть зробити наш університет сильнішим та більш конкурентоспроможним».

Навчання у школі проходитиме очно та дистанційно та орієнтовно триватиме до 31 серпня. Студенти будуть брати участь у дистанційних конференціях та виконувати самостійну роботу.