Студенти Могилянки говорили про Різдво в ефірі Миколаївського радіо

25 грудня 2018 року студентки 447 групи Кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Валерія Бурлаченко та Анастасія Слободянюк вже вдруге були гостями програми радіо Миколаїв 92 FM «На всі сто». У студії говорили про святкування Різдва.

Зазначимо, що не лише гості стали представниками Могилянки в радіоефірі, адже ведучі програми «На всі сто», Денис Бобков та Світлана Вовк, є випускниками ЧНУ ім. Петра Могили, які закінчили наш університет в 2016 та 2015 роках відповідно. Ведучі навчались на  Кафедрі української філології, теорії та історії літератури.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.