Студенти Могилянки говорили про Різдво в ефірі Миколаївського радіо

25 грудня 2018 року студентки 447 групи Кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Валерія Бурлаченко та Анастасія Слободянюк вже вдруге були гостями програми радіо Миколаїв 92 FM «На всі сто». У студії говорили про святкування Різдва.

Зазначимо, що не лише гості стали представниками Могилянки в радіоефірі, адже ведучі програми «На всі сто», Денис Бобков та Світлана Вовк, є випускниками ЧНУ ім. Петра Могили, які закінчили наш університет в 2016 та 2015 роках відповідно. Ведучі навчались на  Кафедрі української філології, теорії та історії літератури.

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: