Студенти Могилянки говорили про Різдво в ефірі Миколаївського радіо

25 грудня 2018 року студентки 447 групи Кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Валерія Бурлаченко та Анастасія Слободянюк вже вдруге були гостями програми радіо Миколаїв 92 FM «На всі сто». У студії говорили про святкування Різдва.

Зазначимо, що не лише гості стали представниками Могилянки в радіоефірі, адже ведучі програми «На всі сто», Денис Бобков та Світлана Вовк, є випускниками ЧНУ ім. Петра Могили, які закінчили наш університет в 2016 та 2015 роках відповідно. Ведучі навчались на  Кафедрі української філології, теорії та історії літератури.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!