Студенти Могилянки говорили про Різдво в ефірі Миколаївського радіо

25 грудня 2018 року студентки 447 групи Кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Валерія Бурлаченко та Анастасія Слободянюк вже вдруге були гостями програми радіо Миколаїв 92 FM «На всі сто». У студії говорили про святкування Різдва.

Зазначимо, що не лише гості стали представниками Могилянки в радіоефірі, адже ведучі програми «На всі сто», Денис Бобков та Світлана Вовк, є випускниками ЧНУ ім. Петра Могили, які закінчили наш університет в 2016 та 2015 роках відповідно. Ведучі навчались на  Кафедрі української філології, теорії та історії літератури.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.