Студенти «Мoгилянки» забезпечені практикою у Центрі надання адміністративних послуг!

Департамент з надання адміністративних послуг міської ради підписав договір про співробітництво з ЧНУ ім. Петра Могили, в рамках якого студенти та випускники вищих навчальних закладів будуть проходити практику в Центрі надання адміністративних послуг з метою подальшого працевлаштування. Про це повідомляє Миколаївська міська рада  на своїй офіційній сторінці у Facebook.

22 червня у міській раді відбулася зустріч Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з директором Інституту державного управління Володимиром Ємельяновим та директором департаменту з надання адміністративних послуг міської ради Дмитром Лазарєвим. Сторони уклали договір про співробітництво, яке передбачає проведення практики для студентів Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили у Миколаївській міській раді на базі департаменту з надання адміністративних послуг міської ради.

Олександр Сєнкевич зазначив, що на сьогоднішній день міська влада зацікавлена ​​у підвищенні кваліфікації посадових осіб та залученні нових кадрів. Так само, керівник міста підкреслив, що належна заробітна плата за виконану роботу є важливим аспектом у будь-якій галузі, в тому числі й у державному управлінні. Оплата праці посадових осіб повинна відповідати обсягу його відповідальності.

Директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов зазначив, що на сьогоднішній день більша частина фахівців ЦНАПу  міської ради додатково навчається на кафедрі «Публічного управління та адміністрування».