Студенти-медики з Індії відзначили традиційне свято Онам


11 вересня іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткували своє традиційне індійське свято Онам.

Онам – барвисте свято врожаю рису, що відзначається в південно-індійському штаті Керала. Святкування Онам триває 10 днів у перший місяць малаяльского календаря під назвою Чінг (серпень-вересень) і знаменує повернення легендарного царя Махабалі.

Легенда говорить: золоті часи для Керали наступили за царя Махабалі. Кожна людина в царстві була щасливою й багатою, і царя за це поважали  піддані, не дивлячись на один його недолік – самолюбство. Боги стали заздрити Махабалі, і Вішну в образі Вамана, обманом віднявши у нього царство, скинув царя в паталу. Однак за всі свої благодіяння Махабалі отримав право щороку відвідувати свій народ, до якого він був так прив’язаний.

Кожен день святкування знаменується особливим видом діяльності: у перший день фестивалю жінки прикрашають подвір’я перед будинком килимом із квітів, яке називається пуккала, а на другий і третій день до цих килимів додають нові квіти. Також серед розваг на фестивалі Онам є змагання (перетягування канату), приготування національної страви Садья, перегони на зміїних човнах тощо.

Студенти-іноземці, за традицією, створили килим з пелюсток квітів, приготували національну страву, а також театралізували сцену повернення короля Махабалі, яким був один зі студентів-іноземців. Також студенти підготували цікаві розповіді про свято, виконували народні пісні та влаштування декілька видів змагань.

На святкування Онам завітав декан Медичного інституту Геннадій Грищенко, заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук, а також представники Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили.

Вітаємо студентів з Індії з народним святом Онам!

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …