Студенти медичного з Індії відзначили традиційне свято Онам


11 вересня іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ  відсвяткували своє традиційне індійське свято Онам.

Онам – барвисте свято врожаю рису, що відзначається в південно-індійському штаті Керала. Святкування Онам триває 10 днів у перший місяць малаяльского календаря під назвою Чінг (серпень-вересень) і знаменує повернення легендарного царя Махабалі.

Легенда говорить: золоті часи для Керали наступили за царя Махабалі. Кожна людина в царстві була щасливою й багатою, і царя за це поважали  піддані, не дивлячись на один його недолік – самолюбство. Боги стали заздрити Махабалі, і Вішну в образі Вамана, обманом віднявши у нього царство, скинув царя в паталу. Однак за всі свої благодіяння Махабалі отримав право щороку відвідувати свій народ, до якого він був так прив’язаний.

Кожен день святкування знаменується особливим видом діяльності: у перший день фестивалю жінки прикрашають подвір’я перед будинком килимом із квітів, яке називається пуккала, а на другий і третій день до цих килимів додають нові квіти. Також серед розваг на фестивалі Онам є змагання (перетягування канату), приготування національної страви Садья, перегони на зміїних човнах тощо.

Студенти-іноземці, за традицією, створили килим з пелюсток квітів, приготували національну страву, а також театралізували сцену повернення короля Махабалі, яким був один зі студентів-іноземців. Також студенти підготували цікаві розповіді про свято, виконували народні пісні та влаштування декілька видів змагань.

На святкування Онам завітав декан Медичного інституту Геннадій Грищенко, заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук, а також представники Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ.

Вітаємо студентів з Індії з народним святом Онам!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …