Студенти медичного з Індії відзначили традиційне свято Онам


11 вересня іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ  відсвяткували своє традиційне індійське свято Онам.

Онам – барвисте свято врожаю рису, що відзначається в південно-індійському штаті Керала. Святкування Онам триває 10 днів у перший місяць малаяльского календаря під назвою Чінг (серпень-вересень) і знаменує повернення легендарного царя Махабалі.

Легенда говорить: золоті часи для Керали наступили за царя Махабалі. Кожна людина в царстві була щасливою й багатою, і царя за це поважали  піддані, не дивлячись на один його недолік – самолюбство. Боги стали заздрити Махабалі, і Вішну в образі Вамана, обманом віднявши у нього царство, скинув царя в паталу. Однак за всі свої благодіяння Махабалі отримав право щороку відвідувати свій народ, до якого він був так прив’язаний.

Кожен день святкування знаменується особливим видом діяльності: у перший день фестивалю жінки прикрашають подвір’я перед будинком килимом із квітів, яке називається пуккала, а на другий і третій день до цих килимів додають нові квіти. Також серед розваг на фестивалі Онам є змагання (перетягування канату), приготування національної страви Садья, перегони на зміїних човнах тощо.

Студенти-іноземці, за традицією, створили килим з пелюсток квітів, приготували національну страву, а також театралізували сцену повернення короля Махабалі, яким був один зі студентів-іноземців. Також студенти підготували цікаві розповіді про свято, виконували народні пісні та влаштування декілька видів змагань.

На святкування Онам завітав декан Медичного інституту Геннадій Грищенко, заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук, а також представники Відділу міжнародних зв’язків ЧНУ.

Вітаємо студентів з Індії з народним святом Онам!

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …