Студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили з нагоди дня Святого Миколая в черговий раз відвідали Миколаївський обласний будинок дитини

Світ не може існувати без благодійності, без добрих справ. Це не лише про матеріальну підтримку, а й про волонтерство загалом. Кожен із нас хоча б раз допоміг, переказавши кошти на картку для хворої дитини чи залишивши решту в скриньці для пожертв у кафетерії. Особливо такі справи хочеться робити напередодні Нового року.

Допомагати дітям-сиротам стало позитивною традицією для ЧНУ імені Петра Могили. Щорічно наша Могилянка збирає кошти та необхідні речі в особливі для дітлахів дати – 1 червня та 19 грудня, тобто до Дня захисту дітей та Дня Святого Миколая.

20 грудня 2021 року студенти медичного інституту з нагоди дня Святого Миколая вчергове відвідали Миколаївський обласний будинок дитини. Цього разу зібрані кошти витратили на необхідні для хворих діток ліки та памперси (загальна сума 5000 грн).

Особлива подяка студентам іноземцям (Жером Алдін, Хасал Ніл, Крістоф Марія, Лакшмі), студентам 1-го курсу спеціальності «Фармація», студентам спеціальності «Психологія» та студентам-медикам, які за власним бажанням готові витратити свої сили, час на користь конкретному закладу, не чекаючи винагороди.

Варто нагадати, що такі благодійні акції студенти-іноземці влаштовують за підтримки медичного інституту та відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили.

Приємно усвідомлювати, що наші студенти мають добрі серця та завжди готові до добрих справ.