Студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили прикрасили ялинку у дворику університету


На честь дня Святого Миколая студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку. Прикрашання відбулось 19 грудня студенти разом з Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая в католиків та православних. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками і вчаться у святого бути милосердними.

Таким чином іноземні студенти з Індії та Нігерії долучаються до української культури, традицій. Студенти завжди активно беруть участь у різних заходах університету. Так, нещодавно вони підготували виступ, який показали на святкування українських вечорниць в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Студенти-іноземці заспівали українську народну пісню «Ти ж мене підманула».

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …