Студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили прикрасили ялинку у дворику університету

На честь дня Святого Миколая студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку. Прикрашання відбулось 19 грудня студенти разом з Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая в католиків та православних. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками і вчаться у святого бути милосердними.

Таким чином іноземні студенти з Індії та Нігерії долучаються до української культури, традицій. Студенти завжди активно беруть участь у різних заходах університету. Так, нещодавно вони підготували виступ, який показали на святкування українських вечорниць в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Студенти-іноземці заспівали українську народну пісню «Ти ж мене підманула».