Студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку у дворику університету

20 грудня 2021 року з нагоди дня Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили разом із заступницею директора інституту з роботи з іноземними студентами Ольгою Яремчук прикрасили ялинку в дворику Могилянки.

День святого Миколая – це свято малечі та час вшанування пам’яті Святого Миколая в християн. Традиційно цієї ночі діти отримують подарунки під подушками та щодня навчаються у святого бути милосердними.

Прикрашаючи ялинку в переддень свят, іноземні студенти долучаються до української культури, традицій та звичаїв. Студенти-іноземці завжди є активними учасниками університетських заходів.