Студенти-магістри спеціальності «Соціальна робота» відвідали лекцію соціального працівника ГО «Пенітенціарна ініціатива»

16 листопада 2021 року для магістрів 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» відбулась лекція Ірини Моспан, соціального працівника ГО «Пенітенціарна ініціатива», магістра з соціальної роботи, випускниці спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили.

Лекція з теми “Супервізорськи відносини” пройшла в межах вивчення дисципліни «Управління та супервізія в соціальній роботі» доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Світлани Сургової.

Ірина Моспан, яка є практиком у соціальній сфері та займається науковою діяльністю, розказала магістрантам про мотиваційне консультування в супервізії, розкрила основні прийоми та методи мотиваційного інтерв’ю. Після потужної теоретичної частини Ірина Ярославівна провела з групою цікаву та насичену практичну частину, спрямовану на відпрацювання технік мотиваційного консультування в груповій супервізії. Лекція та практичне заняття пройшли в дистанційному форматі на платформі Zoom.

Колектив кафедри та студенти щиро вдячні Ірині Моспан за співпрацю та можливість отримати нові знання з практичної діяльності соціального працівника!