Студенти-магістранти спеціальності 071 Облік і оподаткування відвідали гостьову лекцію фахівця з електронних закупівель ЧНУ імені Петра Могили Ольги Гуздуб

27 вересня 2021 року в межах практичного заняття з Тренінг-курсу “Електронні закупівлі” для здобувачів вищої освіти магістерської програми “Облік і аудит підприємницької діяльності” (спеціальність 071 Облік і оподаткування) відбулася гостьова лекція фахівця з електронних закупівель ЧНУ імені Петра Могили Ольги Гуздуб.

Пані Ольга є випускницею зазначеної спеціальності й охоче поділилася власним практичним досвідом, який отримала в процесі підготовки документації та здійснення закупівель товарів, робіт, послуг як представник замовника. Студенти ознайомились із прикладами документації при здійсненні й допорогових закупівель, а також мали можливість попрацювати на майданчику здійснення закупівель.

Дякуємо Ользі за приділений час та сподіваємося на подальшу співпрацю!