Студенти-комп’ютерники взяли участь в онлайн-консультацiї для учасникiв конкурсу IТ – стартапiв «Фестиваль Інновацій 2019»

Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили, які створюють стартап HomeMappy, взяли участь в онлайн-консультацiї для учасникiв конкурсу IТ – стартапiв «Фестиваль Інновацій 2019» (м. Київ) з експертами Sigma Software University компанiї Sigma Software Group (м. Харків).

Провiднi фахiвцi компанії з трендових напрямів: Java, .Net, JavaScript, Mobile та продажiв давали вiдповiдi на запитання команд, ділилися власним досвідом та знаннями.
Дякуємо командам за цiкавi питання, а нашим експертам – за час та гарні поради.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили