Студенти-комп’ютерники взяли участь у Second International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems CMIS-2019

З 15 по 19 квітня у м. Запоріжжя на базі Національного університету «Запорізька Політехніка» проходить Second International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems CMIS-2019, який, у тому числі, проводиться в рамках проекту Erasmus+ BIOART.

У перший день презентацій доповідей у секції «Інформаційно-комунікаційні технології» (Info-Communicational Technologies) студентками кафедри комп’ютерної інженерії Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Бондаренко (5 курс) та Іриною Сімаковою (2 курс) була представлена доповідь на тему «Internet-of-Things Device Set Configuration for Connection to Wireless Local Area Network». Робота була підготовлена під керівництвом наукового керівника к.т.н. Ярослава Крайника.

Окрім цього, на заході представлена велика кількість доповідей за напрямами досліджень, пов’язаними з інтелектуальними інформаційними системами, комп’ютерним моделюванням, новітніми інформаційними технологіями.

Автори роботи та кафедра комп’ютерної інженерії вдячні організаторам за можливість представити результати досліджень в рамках великого міжнародного заходу. Більше деталей за посиланням.