Студенти-комп’ютерники посіли 2-е місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Чергове призове місце студентів спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення”. Студенти 408 групи Гнезділов Микола, Полянічкін Володимир, Шурбін Владислав  посіли 2-е місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «BlackSeaScience 2020» за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Робота на тему “Hardware-Software ComplextoRestoreFingerMovementCoordinationandColorPerception” виконана під керівництвом д-ра.техн.наук, доцента Журавської Ірини Миколаївни.

BlackSeaScience 2020 – це конкурс, який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, а також залучення студентів до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності

Всього на конкурс було подано більше ніж 200 робіт з 15 країн.

За результатами конкурсу робота студентів ЧНУ імені Петра Могили оприлюднена в колективній монографії (видавництво «OLDI-PLUS») та подана до публікації в журналі CentralEuropeanResearchersJournal (Словаччина).