Студенти-комп’ютерники на екскурсії в миколаївському офісі ІТ-компанії GlobalLogic


11 квітня 2019 року студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали миколаївський офіс ІТ-компанії GlobalLogic.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи компанії, облаштуванням офісу. Студенти мали змогу задати питання стосовно наявних вакансій, технологій, які використовуються працівниками компанії та багато інших.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Викладачі та студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили вдячні за запрошення та організацію екскурсії.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут