Студенти-комп’ютерники на екскурсії в миколаївському офісі ІТ-компанії GlobalLogic


11 квітня 2019 року студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали миколаївський офіс ІТ-компанії GlobalLogic.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи компанії, облаштуванням офісу. Студенти мали змогу задати питання стосовно наявних вакансій, технологій, які використовуються працівниками компанії та багато інших.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Викладачі та студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили вдячні за запрошення та організацію екскурсії.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.