Студенти-комп’ютерники на екскурсії в миколаївському офісі ІТ-компанії GlobalLogic

11 квітня 2019 року студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали миколаївський офіс ІТ-компанії GlobalLogic.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи компанії, облаштуванням офісу. Студенти мали змогу задати питання стосовно наявних вакансій, технологій, які використовуються працівниками компанії та багато інших.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Викладачі та студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили вдячні за запрошення та організацію екскурсії.