Студенти-комп’ютерники на екскурсії в миколаївському офісі ІТ-компанії GlobalLogic


11 квітня 2019 року студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали миколаївський офіс ІТ-компанії GlobalLogic.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи компанії, облаштуванням офісу. Студенти мали змогу задати питання стосовно наявних вакансій, технологій, які використовуються працівниками компанії та багато інших.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Викладачі та студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили вдячні за запрошення та організацію екскурсії.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …