Студенти-комп’ютерники на екскурсії в миколаївському офісі ІТ-компанії GlobalLogic


11 квітня 2019 року студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили відвідали миколаївський офіс ІТ-компанії GlobalLogic.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи компанії, облаштуванням офісу. Студенти мали змогу задати питання стосовно наявних вакансій, технологій, які використовуються працівниками компанії та багато інших.

GlobalLogic – лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу в різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Викладачі та студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили вдячні за запрошення та організацію екскурсії.

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …