Студенти кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у ХІІ Міських екологічних читаннях

31 жовтня 2019 року студенти ЧНУ ім. Петра Могили кафедри управління земельними ресурсами взяли участь у відкритих слуханнях в рамках ХІІ Міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».  Читання будуть тривати до 2 листопада 2019 року включно.

Тема Читань-2019: «Європейські напрямки екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України».

Захід відбувся на базі Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького під патронатом міського голови Олександра Сєнкевича та за активної підтримки департаменту житлово-комунального господарства міськради. Основними виконавцями та партнерами конференції виступили: управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Експертно-громадська рада при виконкомі Миколаївської міської ради, благодійний фонд МЕТА, Регіональна чорноморська мережа громадських організацій тощо.

Дискусії торкнулися кола питань у межах нагальної тематики сьогодення «Європейські напрямки екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України».  Студенти брали активну участь в обговоренні Плану зонування території (зонінг) м. Миколаєва, особливостях архітектурно-планувальної організації нашого міста, стратегії формування Генерального плану м. Миколаєва на перспективу з урахуванням збалансованого розвитку природно-ландшафтного та урбанізованого каркасів.

Мета проведення екологічних читань у м. Миколаєві дванадцять років поспіль полягає найперше у тому, щоб привернути увагу держави та громадськості до екологічних проблеми та кризи м. Миколаєва, а також запропонувати шляхи їх вирішення.

Наступна зустріч відбудеться 2 листопада 2019 р. у Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а), тож запрошуємо всіх небайдужих долучитися, аби обговорити проблеми та перспективи розвитку міста.