Студенти кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки відвідали професіографічну екскурсію в Миколаївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

29 вересня 2021 року за ініціативи доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Тетяни Акімової в Миколаївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася професіографічна екскурсія для студентів (261 та 361 групи) спеціальності «Соціальна робота», організована та проведена в рамках вивчення дисципліни «Соціальний захист населення» та з метою формування в студентів уявлення про роботу фахівців Центру.

Під час візиту студенти мали змогу ознайомитися з Миколаївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Денним центром соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства; оглянули облаштовані робочі кабінети та поспілкувалися з фахівцями. Про роботу Центру студентам розповіли соціальні педагоги – Олеся Вакуленко, Катерина Серединко, практичні психологи – Ганна Панич, Анастасія Чернявська та фахівець із соціальної роботи – Ольга Іванець.

Під час зустрічі обговорювались основні напрямами роботи Центру, зокрема надання соціально-педагогічних, соціально-економічних, юридичних, інформаційних послуг та психологічних консультацій; особливості діяльності Центру; розкрили механізм звернень клієнтів та категорії клієнтів із якими працює Центр, ознайомили студентів із технологіями роботи із дітьми,  особами/сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Зустріч із працівниками відбувалась в активному режимі. Студенти мали можливість поставити запитання, брати участь в обговоренні проблем, які їх цікавили, отримати роз’яснення.