Студенти кафедри психології проходять практику в Центрі соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили

Студенти кафедри психології Чорноморського національного університету імені Петра Могили мають змогу отримувати практичні та теоретичні навички від працівників Центру соціально-психологічної підтримки університету в офлайн-форматі.

Так, 16 лютого 2023 року відбулася зустріч практикантів з очільницею Центру Людмилою Опанасенко, на якій було представлено методики психологічних практик, що будуть корисними в майбутній професійній діяльності студентів.

Практиканти мали змогу побачити роботу психолога зсередини, обговорити нестандартні вирішення стандартних ситуацій, зрозуміти сенс психологічних консультацій та більш детально ознайомитися з їх видами, а також ознайомитися з психологічними іграми, які були розроблені практичними психологами, зокрема фахівцями Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили.