Студенти кафедри навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили відвідали презентацію на тему «Україна без бар’єрів»

12 жовтня 2023 року, в рамках інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів», відбувся виховний захід із викладачами та студентами перших-четвертих курсів Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського національного університету імені Петра Могили. На заході учасники розглянули презентацію на тему «Україна без бар’єрів», в якій було зроблено акцент на тому, що безбар’єрність – це не тільки про людей з інвалідністю, безбар’єрність – це про кожного з нас.

Кожен зі студентів розповів про один із видів бар’єрів, наводячи приклади із власного життя чи життя інших людей. Обговорювали і окремі положення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Студенти досить активно обговорювали роботу Миколаївської міської ради щодо подолання перешкод, з якими зіштовхуються окремі категорії мешканців міста.

Наприкінці зустрічі визначили шість правил безбар’єрного спілкування, використання яких сприятиме налагодженню комунікації з певними категоріями людей та формуванню сприятливого морально-психологічного клімату у відносинах з різними людьми.

Дякуємо студентам та викладачам ЧНУ імені Петра Могили, що доєднались до такого важливого обговорення!