Студенти кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили провели просвітницький захід для учнів старших класів


13 листопада 2019 р. для учнів старших класів СЗОШ №35 відбувся просвітницький захід під магічною назвою «Екологічне морське дефіле».

«Базовим кораблем» став Міський центр екологічної інформації та культури, з яким тісно співпрацює кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили.

Захід підготували студенти-магістранти спеціальності «Екологія» разом з професором кафедри Оленою Мітрясовою. Автором сценарію виступила студентка – Аліна Нікуліна.

Старшокласники разом зі студентами вирушили у цікаву мандрівну подорож таємничими морськими шляхами. Учасники мандрівки зіткнулися з непростими екологічними задачами, які потрібно було розв’язувати задля досягнення мети. Учні змагалися у знаннях з біології та екології  моря, демонстрували свої лідерські та творчі якості.

У результаті перемогла дружба – найцінніший скарб!

Слід зазначити, що такі студенти-магістранти кафедри екології, як: Родіон Россол, Аліна Нікуліна, Аліна Олексюк, Дарія Бондарь, Наталія Венгер та Ольга Драгуновська, яскраво проявили власні індивідуальності та таланти.

Отже, студентське життя екологів насичене і цікаве!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …