Студенти кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили провели просвітницький захід для учнів старших класів

13 листопада 2019 р. для учнів старших класів СЗОШ №35 відбувся просвітницький захід під магічною назвою «Екологічне морське дефіле».

«Базовим кораблем» став Міський центр екологічної інформації та культури, з яким тісно співпрацює кафедра екології ЧНУ імені Петра Могили.

Захід підготували студенти-магістранти спеціальності «Екологія» разом з професором кафедри Оленою Мітрясовою. Автором сценарію виступила студентка – Аліна Нікуліна.

Старшокласники разом зі студентами вирушили у цікаву мандрівну подорож таємничими морськими шляхами. Учасники мандрівки зіткнулися з непростими екологічними задачами, які потрібно було розв’язувати задля досягнення мети. Учні змагалися у знаннях з біології та екології  моря, демонстрували свої лідерські та творчі якості.

У результаті перемогла дружба – найцінніший скарб!

Слід зазначити, що такі студенти-магістранти кафедри екології, як: Родіон Россол, Аліна Нікуліна, Аліна Олексюк, Дарія Бондарь, Наталія Венгер та Ольга Драгуновська, яскраво проявили власні індивідуальності та таланти.

Отже, студентське життя екологів насичене і цікаве!