Студенти кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у міжнародному симпозіумі «Riverine Borders: On Rivers and Other Border Materialities»

У травні студенти 341 групи кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили, які зараз навчаються в Університеті Саарланду (м. Саарбрюкен, Німеччина) за програмою Erasmus, та студенти кафедри Північноамериканських літературознавчих та культурних студій університету Саарланду взяли участь у міжнародному симпозіумі «Riverine Borders: On Rivers and Other Border Materialities» у м. Люксембург. Під час симпозіуму студенти презентували результати міжнародного проєкту «Borderland Stories», який проходив у вересні-грудні 2021 року під керівництвом декана  факультету філології ЧНУ імені Петра Могили, доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича та зав. кафедри Північноамериканських літературознавчих та культурних студій   Університету Саарланду, професора Астрід Феллнер (програма “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” за підтримки Фонду «Память, відповідальність і майбутнє» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини).

«Borderland Stories» – це унікальний міждисциплінарний проект, в якому студенти представили історії людей, які проживають у прикордонних регіонах Європи, розповіли про їх досвід перетину кордонів та висвітлили різноманіття культур та традицій у цих регіонах. З медіа продуктами, створеними студентами у співпраці з відомими журналістами, митцями та науковцями можна детальніше ознайомитися на сторінці проєкту .