Студенти й викладачі Факультету економічних наук відсвяткували День факультету та посвяту в студенти


23 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось святкування Дня факультету економічних наук. Цього року свято вирішили поєднати із посвятою у студенти першокурсників.

Захід розпочався із вітального слова в.о. ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка. Слово надали також першому проректору Могилянки Наталі Іщенко, яка навчалась на Факультеті економічних наук та раніше обіймала посаду декану. Наталя Іщенко зазначила, що перша сесія була найважчою, а далі буде легше.

На цьому вітання не закінчились. Слово надали чинному декану Факультету економічних наук Олені Філімоновій, яка побажала успіхів студентам та наголосила на важливості їхньої професії.

Студентка 1 курсу  Яна Мальцева розповіла, як проходила підготовка до посвяти:

«Підготовка починалась дуже повільно: у когось виходить, у – когось ні, ми сварились, однак за цей час ми дуже здружились і допомагали один одному. Ми сьогодні будемо танцювати та виступимо зі сценкою. Просто хотіли показати у цій посвяті, яка наша група, які ми насправді. Щоб ті хто нас не знає, мали яскраве враження».

Після теплих привітань розпочалась концертна програма. На студентів Факультету чекали чудові пісні, запальні танці, життєві сценки, а також цікаві конкурси, до участі у яких змогли долучитись навіть глядачі.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут