Студенти й викладачі Факультету економічних наук відсвяткували День факультету та посвяту в студенти


23 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось святкування Дня факультету економічних наук. Цього року свято вирішили поєднати із посвятою у студенти першокурсників.

Захід розпочався із вітального слова в.о. ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка. Слово надали також першому проректору Могилянки Наталі Іщенко, яка навчалась на Факультеті економічних наук та раніше обіймала посаду декану. Наталя Іщенко зазначила, що перша сесія була найважчою, а далі буде легше.

На цьому вітання не закінчились. Слово надали чинному декану Факультету економічних наук Олені Філімоновій, яка побажала успіхів студентам та наголосила на важливості їхньої професії.

Студентка 1 курсу  Яна Мальцева розповіла, як проходила підготовка до посвяти:

«Підготовка починалась дуже повільно: у когось виходить, у – когось ні, ми сварились, однак за цей час ми дуже здружились і допомагали один одному. Ми сьогодні будемо танцювати та виступимо зі сценкою. Просто хотіли показати у цій посвяті, яка наша група, які ми насправді. Щоб ті хто нас не знає, мали яскраве враження».

Після теплих привітань розпочалась концертна програма. На студентів Факультету чекали чудові пісні, запальні танці, життєві сценки, а також цікаві конкурси, до участі у яких змогли долучитись навіть глядачі.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …