Студенти-історики відвідали засідання Миколаївського обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності

21 березня 2019 року студенти спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили з д.і.н., доцентом кафедри історії Іриною Міроновою відвідали засідання Миколаївського обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності, яке відбулося в краєзнавчому відділі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені  О. Гмирьова.

На засіданні відбулась презентація ХVІ тому «Книги пам’яті України. Миколаївська область», присвячена миколаївцям, примусово вивезеним у роки Другої світової війни до Німеччини і Румунії.

З доповідями виступили директор МОЦПД РВД Сергій Макарчук, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївського міського відділу українського союзу в’язнів жертв нацизму Микола Прядко, завідувач редакцією «Реабілітовані історією» Марина Теряник, керівник організації «Баштанський районний краєзнавчий музей» Олег Требух.