Студенти-історики ЧНУ ім. Петра Могили на виставці «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.»

5 лютого студенти спеціальності «Історія та археологія» разом із завідувачем кафедри історії Юрієм Вадимовичем Котлярем, доцентом Гайдай Ольгою Михайлівною та викладачем Шевченко Наталією Володимирівною  відвідали відкриття виставки «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.», яка проходила у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

На виставці було представлено близько 70 експонатів зброї, зокрема були представлені унікальні речі: китайські мечі-дау, японський меч вакідзасі, арабські та кавказькі гвинтівки ХVIII-XIX, бойова та парадна холодна зброя країн Європи та багато іншого.

Під час заходу студенти-історики долучилися до збору/розбору деяких видів сучасної зброї.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77