Студенти-історики ЧНУ ім. Петра Могили на виставці «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.»

5 лютого студенти спеціальності «Історія та археологія» разом із завідувачем кафедри історії Юрієм Вадимовичем Котлярем, доцентом Гайдай Ольгою Михайлівною та викладачем Шевченко Наталією Володимирівною  відвідали відкриття виставки «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.», яка проходила у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

На виставці було представлено близько 70 експонатів зброї, зокрема були представлені унікальні речі: китайські мечі-дау, японський меч вакідзасі, арабські та кавказькі гвинтівки ХVIII-XIX, бойова та парадна холодна зброя країн Європи та багато іншого.

Під час заходу студенти-історики долучилися до збору/розбору деяких видів сучасної зброї.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!