Студенти-історики ЧНУ ім. Петра Могили на виставці «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.»

5 лютого студенти спеціальності «Історія та археологія» разом із завідувачем кафедри історії Юрієм Вадимовичем Котлярем, доцентом Гайдай Ольгою Михайлівною та викладачем Шевченко Наталією Володимирівною  відвідали відкриття виставки «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX ст.», яка проходила у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

На виставці було представлено близько 70 експонатів зброї, зокрема були представлені унікальні речі: китайські мечі-дау, японський меч вакідзасі, арабські та кавказькі гвинтівки ХVIII-XIX, бойова та парадна холодна зброя країн Європи та багато іншого.

Під час заходу студенти-історики долучилися до збору/розбору деяких видів сучасної зброї.