Студенти-історики ЧНУ ім. Петра Могили на перегляді кінострічки “Заборонений”

6 вересня 2019 року студенти спеціальності «Історія та археологія» Факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили разом із викладачем кафедри історії Наталією Шевченко відвідали біографічний фільм «Заборонений».

Художній повнометражний фільм «Заборонений» – це історія про яскраве життя і загадкову смерть найпотужнішого поета-шістдесятника, правозахисника, героя України – Василя Стуса та його боротьбу із системою. Події фільму розгортаються у 1985 році під час останньої спроби КДБ спокусити поета химерною «свободою». Фільм показує етап становлення Стуса як поета і борця за українську культуру, а також про марні спроби тоталітарної радянської влади спокусити поета продати душу за «свободу».

Після перегляду відбулося активне та дискусійне обговорення між студентами про життя і творчість поета та достовірність висвітлених історичних подій у фільмі.