Студенти Інституту філології взяли участь у літературному квесті “Шляхами”Енеїди”


17 вересня 2019 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці студенти 146 та 246 груп Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у літературному квесті «Шляхами «Енеїди».

Перед початком змагань присутні поспілкувалися із професором  кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяною Шестопаловою, яка запропонувала спробувати сприйняти постать І.Котляревського більш сучасним поглядом.

Захід був організований відділами бібліотеки документів і наукових розвідок з питань краєзнавства та науково-дослідної роботи з рідкісними виданнями, а ініціатива належала Миколаївському міжрайонному осередку «Просвіта ім.М.Аркаса».

 Змагалися 3 команди по 5 студентів: МфКНУКМ, МНУ ім. В. Сухомлинського та  Інституту філології ЧНУ ім.Петра Могили.

Також серед присутніх були розіграні примірники збірки «Скринька історій Миколаєва» («Іліон», 2019), до якої ввійшли твори членів клубу «Анонімних авторів». Зазначимо, що серед авторів збірки є й випускники Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, які й представили книгу.

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …