Студенти Інституту філології взяли участь у літературному квесті “Шляхами”Енеїди”

17 вересня 2019 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці студенти 146 та 246 груп Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у літературному квесті «Шляхами «Енеїди».

Перед початком змагань присутні поспілкувалися із професором  кафедри української філології, теорії та історії літератури Тетяною Шестопаловою, яка запропонувала спробувати сприйняти постать І.Котляревського більш сучасним поглядом.

Захід був організований відділами бібліотеки документів і наукових розвідок з питань краєзнавства та науково-дослідної роботи з рідкісними виданнями, а ініціатива належала Миколаївському міжрайонному осередку «Просвіта ім.М.Аркаса».

Змагалися 3 команди по 5 студентів: МфКНУКМ, МНУ ім. В. Сухомлинського та  Інституту філології ЧНУ ім.Петра Могили.

Також серед присутніх були розіграні примірники збірки «Скринька історій Миколаєва» («Іліон», 2019), до якої ввійшли твори членів клубу «Анонімних авторів». Зазначимо, що серед авторів збірки є й випускники Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, які й представили книгу.