Студенти інституту держуправління ЧНУ імені Петра Могили посіли 6 призових місць у конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби України


У п’ятницю, 11 грудня 2020 року, відбулась онлайн-церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді до Дня державної служби України.

Студенти ЧНУ імені Петра Могили посіли найбільшу кількість призових місць (6) та отримали відзнаку за активну участь у конкурсі для ЗВО. Загалом на конкурс надійшло 33 роботи в шести номінаціях. На сайті НАДС зазначили, що кожна з них цікава та по-своєму унікальна, а учасники проявили неабияку креативність, висвітлюючи обраний напрям.

У номінації «Забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків» перше місце посіла Ольга Дорошенко – аспірант кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки. У цій же номінації третє місце вибороли Юлія Попова та Юлія Васькова – студентки 6-гокурсу спеціальності «Соціальна робота». Перші місця посіли також студенти кафедри публічного управління та адміністрування: Володимир Лаврентьєв у номінації «Політична освіта та політична культура» та Артем Чухарев у номінації «Реформування державного управління». А у номінації «Соціальний діалог та соціальне партнерство» Анна Гаркуша (кафедра публічного управління та адміністрування) виборола друге місце.

Джерело: сайт НАДС

На початку церемонії привітали переможців вступним словом голова НАДС Наталія Алюшина, керівник Проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) Угіс Сікс, керівник Проєкту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії, Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в м. Києві Даніель Зайберлінг; менеджерка ООН Жінки в Україні Галина Мещерякова, керівник Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», Голова Громадської організація DOCCU Наталія Протасова та голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук.

Після цього відбулось оголошення переможців у різних номінаціях, а також виступи представників вишів та самих переможців конкурсу. Так, зокрема від ЧНУ імені Петра Могили виступив директор Інституту державного управління, доктор наук з державного управління, державний службовець І рангу Володимир Ємельянов.

Конкурс було організовано за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Він проходить вперше та має на меті творчі і загальнокультурні цілі, серед яких сприяння самореалізації активної молоді.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …