Студенти Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили відвідали лекцію з інструктором із психологічної реабілітації центру «Душа» (Ізраїль)

18 жовтня 2021 року для студентів 1-го та 2-го курсів Інститут державного управління ЧНУ імені Петра Могили була проведена лекція від інструктора з психологічної реабілітації центру «Душа» м. Арада (Ізраїль) Юрія Хайкіна, під час якої студенти отримали можливість ознайомитись зі специфікою функціонування соціальної сфери в Ізраїлі, особливостей організації соціальної роботи в цілому та психосоціальної допомоги душевнохворим м. Арада.

Зустріч відбулася в межах вивчення дисциплін «Вступ до спеціальності» (викладач – доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Файчук), “Соціальний захист населення” (викладач – доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Tetiana Akimova), “Стратегічне управління в публічному управлінні” (викладач – доцент кафедри Місцевого самоврядування та регіонального розвитку Штирьова О.М.)

Зустріч відбулась в формі активного цікавого діалогу.

Колектив кафедри та студенти щиро вдячні Юрію Хайкіну за надану можливість отримати нові знання!