Студенти Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили відвідали лекцію інструктора з боротьби з алкогольною та наркотичною залежністю в соціальній службі Антона Борця

21 жовтня 2021 року в межах вивчення дисципліни «Теорія соціальної роботи» (викладач – доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Руслан Чубук) студенти 161 групи відвідали лекцію інструктора з боротьби з алкогольною та наркотичною залежністю в соціальній службі при муніципалітеті м. Арада (Ізраїль) Антона Борця.

Темою зустрічі є Досвід соціальної, корекційної та педагогічної діяльності з клієнтами з різними формами залежності.

Під час активної діалогічної бесіди студенти отримали змогу обговорити важливі соціальні питання, зокрема поняття та види залежності, сучасні методи соціально-педагогічної та корекційної роботи з особами з залежністю, практичний досвід соціальної, корекційної та педагогічної діяльності з клієнтами з різними формами залежності в соціальній службі при муніципалітеті м. Арада (Ізраїль).

Студенти та професорсько-викладацький склад  кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили щиро вдячні Антону Борцу за співпрацю, цікавий виклад матеріалу та можливість отримати нові знання!