Студенти-іноземці завітали до Миколаївського обласного будинку дитини з подарунками

5 червня студенти-іноземеці  Медичного інституту ЧНУ  завітали з подарунками до Миколаївського обласного будинку дитини Миколаївської обласної ради. Напередодні студенти дізнались, що саме необхідно дітям. Таким чином було прийняте рішення подарувати дві підвісні гойдалки для кабінету сенсорної інтеграції за 8 000 грн.

Директор Карбон Федереації, фірми-партнера ЧНУ  з набору іноземних студентів, Мохан Сундар розповідає:
«Ми вирішили залучити студентів, щоб показати яким може бути життя. Багато молодих людей скаржаться, що в них чогось немає, але є ті в кого немає набагато більше».

Студенти розповідають, що в Індії в них з’явилась традиція допомагати дітям: дарувати одяг, іграшки, солодощі. Тому, почавши навчатись у Могилянці, вони вирішили продовжити цю традицію. У Миколаївському обласному будинку студенти розподілились, щоб завітати до трьох різних груп. Окрім гойдалок, вони придбали фрукти, цукерки та печиво для дітей.