Студенти-іноземці завітали до Миколаївського обласного будинку дитини з подарунками


5 червня студенти-іноземеці  Медичного інституту ЧНУ  завітали з подарунками до Миколаївського обласного будинку дитини Миколаївської обласної ради. Напередодні студенти дізнались, що саме необхідно дітям. Таким чином було прийняте рішення подарувати дві підвісні гойдалки для кабінету сенсорної інтеграції за 8 000 грн.

Директор Карбон Федереації, фірми-партнера ЧНУ  з набору іноземних студентів, Мохан Сундар розповідає:
«Ми вирішили залучити студентів, щоб показати яким може бути життя. Багато молодих людей скаржаться, що в них чогось немає, але є ті в кого немає набагато більше».

Студенти розповідають, що в Індії в них з’явилась традиція допомагати дітям: дарувати одяг, іграшки, солодощі. Тому, почавши навчатись у Могилянці, вони вирішили продовжити цю традицію. У Миколаївському обласному будинку студенти розподілились, щоб завітати до трьох різних груп. Окрім гойдалок, вони придбали фрукти, цукерки та печиво для дітей.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …