Студенти-іноземці завітали до Миколаївського обласного будинку дитини з подарунками

5 червня студенти-іноземеці  Медичного інституту ЧНУ  завітали з подарунками до Миколаївського обласного будинку дитини Миколаївської обласної ради. Напередодні студенти дізнались, що саме необхідно дітям. Таким чином було прийняте рішення подарувати дві підвісні гойдалки для кабінету сенсорної інтеграції за 8 000 грн.

Директор Карбон Федереації, фірми-партнера ЧНУ  з набору іноземних студентів, Мохан Сундар розповідає:
«Ми вирішили залучити студентів, щоб показати яким може бути життя. Багато молодих людей скаржаться, що в них чогось немає, але є ті в кого немає набагато більше».

Студенти розповідають, що в Індії в них з’явилась традиція допомагати дітям: дарувати одяг, іграшки, солодощі. Тому, почавши навчатись у Могилянці, вони вирішили продовжити цю традицію. У Миколаївському обласному будинку студенти розподілились, щоб завітати до трьох різних груп. Окрім гойдалок, вони придбали фрукти, цукерки та печиво для дітей.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).