Студенти-іноземці склали інтегрований іспит «Крок 1»

Студенти-іноземці 14 вересня 2021 року пройшли другу спробу складання інтегрованого іспиту «Крок 1». Іспит проходив в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця в місті Києві. Цього разу наші студенти показали стовідсотковий результат. Наразі вони є студентами 4-го курсу.

Нагадаємо, що першу спробу складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю «Медицина» іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили мали 29-30 червня 2021 року. Тоді 100% студентів склали  іспит з англійської мови професійного спрямування та 84% склали тестовий іспит «Крок 1» (52 студенти з 62).

«Крок 1» – це екзамен із загальнонаукових дисциплін, який складають після вивчення основних фундаментальних дисциплін. Екзамен проводить та адмініструє Центр тестування при Міністерстві охорони здоров’я України.

Вітаємо здобувачів знань з успішними результатами та викладачів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили, які готували студентів!