Іноземні студенти Могилянки відсвяткували традиційне індійське свято Холі

23 березня 2019 року Іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили відсвяткували традиційне індійське свято Холі. Свято організовано спільно з агентом студентів-іноземців Моханом Сундаром.

Холі, або фестиваль фарб – популярний індуїстський фестиваль весни і родючості, а також символізує початок Нового року за індійським календарем. Його святкують в Індії, Непалі, Бангладеш, на Шрі-Ланці та інших країнах світу. Це свято відзначають у день повного місяця, його в Індії називають Пхалгун пурніма.

У день Холі прийнято розпалювати великі багаття, посипати один одного різнокольоровими порошками й обливати підфарбованою водою. Холі присвячений богу любові Камадеве.

«Сьогодні ми зібрали студентів з Індії, щоб вони відсвяткували своє національне свято Холі. Сподіваємось, що нам вдасться подарувати студентам чудові емоції, які нагадали б їм про батьківщину», – поділилась Олена Березовска, начальник відділу міжнародних зв’язків ЧНУ.

Одним із етапів святкування Холі для наших студентів  з Індії став цікавий обряд: студенти обмазували один одного різнокольоровими фарбами, які символізують прихід весни та початок нового року.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році