Студенти-іноземці ЧНУ імені П. Могили відсвяткували Freshers party 2018-2019

16 січня іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткували третій день фестивалю Понгал.

Понгал – один з найперших фестивалів в Індії в новому році й присвячений Богу Сонця, який має подарувати гарний урожай у прийдешньому році, а також знаменує кінець холодної зими та початок весни. Слово Понгал перекладається як «щастя» та «процвітання».

Святкується Понгал у штатах Таміл Наду, Андхра-Прадеш, території Пудучерри в Індійському Союзі, Шри-Ланці. Це 4-денний фестиваль, який відзначають за тамільським календарем, а у 2019 році дати свята такі: 14 січня – Бхогі фестиваль; 15 січня – Сурья Понгал, 16 січня – Маату Понгал, 17 січня – Каанум Понгал. Для кожного дня фестивалю існують свої особливості святкування та традиції, проте основними стравами в ці дні вважаються рис і молоко, різні солодощі з горіхами, кардамоном, ізюмом тощо.

Студенти-іноземці Могилянки відзначали своє національне свято в нічному клубі «Capriсa» та підготували  гарну святкову програму з пісенними та танцювальними номерами. Усі номери святкової програми були своєрідним конкурсом талантів та оцінювались журі, членами якого були викладачі, присутні на заході.

На захід були запрошені:

Геннадій Васильович Грищенко – директор Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Наталя Михайлівна Іщенко  – перший проректор ЧНУ імені Петра Могили.

Ляшенко Микола Васильович – проректор з адміністративно-господарчої роботи.

Ольга Миколаївна Яремчук – заступник директора Медичного інстиуту з роботи з іноземними студентами.

Роман Петрович Бужиков – директор навчально-наукового центру міжнародної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент б.в.з. кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили.

Аліна Радівна Флоря – провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків.

Мохан Сундар – посередник з набору іноземних студентів на навчання.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77