Іноземні студенти ЧНУ імені П. Могили відсвяткували Freshers party 2018-2019

16 січня іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ  відсвяткували третій день фестивалю Понгал.

Понгал – один з найперших фестивалів в Індії в новому році й присвячений Богу Сонця, який має подарувати гарний урожай у прийдешньому році, а також знаменує кінець холодної зими та початок весни. Слово Понгал перекладається як «щастя» та «процвітання».

Святкується Понгал у штатах Таміл Наду, Андхра-Прадеш, території Пудучерри в Індійському Союзі, Шри-Ланці. Це 4-денний фестиваль, який відзначають за тамільським календарем, а у 2019 році дати свята такі: 14 січня – Бхогі фестиваль; 15 січня – Сурья Понгал, 16 січня – Маату Понгал, 17 січня – Каанум Понгал. Для кожного дня фестивалю існують свої особливості святкування та традиції, проте основними стравами в ці дні вважаються рис і молоко, різні солодощі з горіхами, кардамоном, ізюмом тощо.

Іноземні студенти ЧНУ відзначали своє національне свято в нічному клубі «Capriсa» та підготували  гарну святкову програму з пісенними та танцювальними номерами. Усі номери святкової програми були своєрідним конкурсом талантів та оцінювались журі, членами якого були викладачі, присутні на заході.

На захід були запрошені:

• Геннадій Васильович Грищенко – директор Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили.
  • Наталя Михайлівна Іщенко  – перший проректор ЧНУ імені Петра Могили.
  • Ляшенко Микола Васильович – проректор з адміністративно-господарчої роботи.
  • Ольга Миколаївна Яремчук – заступник директора Медичного інстиуту з роботи з іноземними студентами.
  • Роман Петрович Бужиков – директор навчально-наукового центру міжнародної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент б.в.з. кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили.
  • Аліна Радівна Флоря – провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків.
  • Мохан Сундар – посередник з набору іноземних студентів на навчання.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році