Студенти-геодезисти взяли участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання землекористування та туризму в контексті сталого розвитку України»

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в рамках меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та Чорноморський національним університетом імені Петра Могили від 25 листопада 2021 року взяли участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання землекористування та туризму в контексті сталого розвитку України». Конференція відбулась 26 квітня 2023 року у Львівському національному університеті природокористування.

В рамках роботи конференції діяли такі секції: геодезія, картографія та геоінформаційні технології у сфері землекористування, просторове планування, землеустрій та охорона земель, кадастр, оцінка та моніторинг земель, сучасні проблеми і перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні та світі, економічні, екологічні та соціальні аспекти туристично-рекреаційної діяльності, інноваційні підходи у сфері туризму, рекреації та готельно-ресторанної справи.

Кафедру  управління земельними ресурсами Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляли студентка другого курсу Анна Тістол та студентка третього курсу Ніна Новотарська. Науковим керівником виступила доктор економічних наук, професор Олена Лазарєва.

Дякуємо за змогу обмінюватися результатами досліджень!