Студенти-геодезисти ЧНУ імені Петра Могили відвідали практичні заняття з топографо-геодезичної роботи в парку Адміральський

23 та 24 вересня 2021 року студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ЧНУ імені Петра Могили провели серію занять у парку Адміральський із метою отримання навичок у проведені топографо-геодезичних робіт.

До зустрічі було запрошено інженера-геодезиста ТОВ «Югземсервіс» Максима Ліпчука, який поділився своїм практичним досвідом, розповів про особливості проведення зйомки у певних умовах, а також визначив пріоритети при виконані знімальних робіт.

Студенти-геодезисти провели порівняльну характеристику приладів, яка була запланована з метою визначення метрологічних характеристик обладнання:

• тахеометру електронного безвідбиткового ZTS-320R (обладнання ЧНУ імені Петра Могили) та тахеометру електронного SOUTH 352 R/H (прилад ТОВ «Югземсервіс»);
  • GPS Trimble PR (власність ЧНУ імені Петра Могили) та GPS SOUTH S760 (прилад ТОВ «Югземсервіс»).

Студенти отримали кваліфіковані відповіді на свої питання, які виникали в процесі виконання спостережень, провели аналіз сучасних конструкцій приладів, їх геодезичного призначення, метрологічних характеристик.

Заняття з залученням практика було цікавим, корисним для здобувачів вищої освіти та дало можливість отримати нові вміння та практичні навички.

Сподіваємось на подальшу співпрацю, з роботодавцями, захоплені зустрічі, цікаві розповіді в межах гостьових лекцій та практичних занять.