Студенти-геодезисти ЧНУ імені Петра Могили долучилися до прослуховування курсу “Урбаністика: сучасне місто”

Cтуденти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій освітньо-професійної програми «Землеустрій та кадастр» ЧНУ імені Петра Могили приєдналися до прослуховування курсу “Урбаністика: сучасне місто” на платформі Рrometheus у межах неформальної освіти.

Цей курс надає можливості  отримати  знання про геоісторію міського простору, соціопросторові процеси в сучасних містах,  стратегію міського планування та розвитку, формування публічного простору й культури в містах, управління містом на засадах демократії й основні положення міського самоврядування, забезпечення мобільності в містах тощо.

Під час проходження курсу студенти активізують розумову діяльність та за результатами засвоєння матеріалу отримують сертифікати.