Студенти-фінансисти взяли участь у конкурсі від Національного банку України

Напередодні дня банкіра, 20 травня 2023 року, студенти-фінансисти Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у конкурсі, що проводить Національний банк України разом із партнерами-амбасадорами.

У рамках цієї ініціативи студенти взяли участь в двох конкурсах: «Платіжна безпека в коміксах» та конкурс відеоробіт про платіжне шахрайство «PaySafe».

«Платіжна безпека в коміксах» – це освітня ініціатива, під час якої студенти створюють комікс на тему платіжної безпеки за допомогою інструментів на основі штучного інтелекту: чат-боту ChatGPT та генератора зображень Midjourney. Сім студентів факультету економічних наук відправили роботи на цей конкурс.

«Я був вражений креативністю робіт наших студентів. Правила безпеки при розрахунках картками подані точно, доступно, яскраво. Це важливо, адже зловживання довірою клієнтів-власників карт – головна причина втрат грошей на карткових рахунках. Остаточні результати конкурсу будуть оголошені в кінці червня, сподіваюсь, серед призерів будуть і наші студенти», – прокоментував роботи студентів старший викладач кафедри фінансів і кредиту, фахівець-практик, викладач банківських дисциплін Геннадій Фарапонов.

Бажаємо перемоги нашим студентам!