Студенти-філологи взяли участь у науково-практичній конференції «Шевченко і сучасність»

6 березня 2019 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Шевченко і сучасність» (до 205-річчя від дня народження Т.Шевченка), в якій взяли участь студенти 246 гр. А.Манушкіна, К.Сакач та А.Юскевич. На заході зібралися дослідники творчості Кобзаря, члени «Просвіти», письменники, студенти та викладачі вишів.

Під час заходу розглянули питання щодо значення  творчості та суспільно-політичної діяльності українського генія, його внеску в розвиток українського мистецтва; напрями досліджень життя і творчості митця та його причетність до Миколаївської землі. Також порушили питання щодо збереження безцінного здобутку поета і письменника, який вже за життя став символом української нації, уособленням української національної свідомості, поборником української мови.

Увазі учасників конференції представили виставку літератури «Великий син українського народу».

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.