Студенти-філологи взяли участь у науково-практичній конференції «Шевченко і сучасність»

6 березня 2019 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Шевченко і сучасність» (до 205-річчя від дня народження Т.Шевченка), в якій взяли участь студенти 246 гр. А.Манушкіна, К.Сакач та А.Юскевич. На заході зібралися дослідники творчості Кобзаря, члени «Просвіти», письменники, студенти та викладачі вишів.

Під час заходу розглянули питання щодо значення  творчості та суспільно-політичної діяльності українського генія, його внеску в розвиток українського мистецтва; напрями досліджень життя і творчості митця та його причетність до Миколаївської землі. Також порушили питання щодо збереження безцінного здобутку поета і письменника, який вже за життя став символом української нації, уособленням української національної свідомості, поборником української мови.

Увазі учасників конференції представили виставку літератури «Великий син українського народу».