Студенти-філологи взяли участь у науково-практичній конференції «Шевченко і сучасність»

6 березня 2019 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Шевченко і сучасність» (до 205-річчя від дня народження Т.Шевченка), в якій взяли участь студенти 246 гр. А.Манушкіна, К.Сакач та А.Юскевич. На заході зібралися дослідники творчості Кобзаря, члени «Просвіти», письменники, студенти та викладачі вишів.

Під час заходу розглянули питання щодо значення  творчості та суспільно-політичної діяльності українського генія, його внеску в розвиток українського мистецтва; напрями досліджень життя і творчості митця та його причетність до Миколаївської землі. Також порушили питання щодо збереження безцінного здобутку поета і письменника, який вже за життя став символом української нації, уособленням української національної свідомості, поборником української мови.

Увазі учасників конференції представили виставку літератури «Великий син українського народу».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.