Студенти-філологи відвідали вечір романтичної поезії з Русланом Горобцем

13 лютого 2019 р. з ініціативи доцента В.Руссової та на запрошення бібліотекаря Г.Бершадської студенти 246 та 242 груп відвідали вечір романтичної поезії з Русланом Горобцем. Захід відбувся у Миколаївській обласної бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна, де вже раніше відбувалася зустріч молоді з автором. У 2017 році у Києві вийшла з друку дебютна збірка «Жодного дня без Мрій», поезії з якої й декламував митець. Також на заході Р.Горобець познайомив слухачів із новими поетичними рядками та деякими прозовими монологами. Гості активно спілкувалися з героєм вечора, ставили питання щодо його творчості, а також брали участь у іграх, які підготували організатори дійства.

Довідка. Народився на Миколаївщині 17 липня 1989 р., навчався в Нововасилівській ЗОШ. Все дитинство захоплювався футболом. Сьогодні Руслан Горобець – молодий поет, велотурист, футболіст, людина, яка веде здоровий спосіб життя. Це мандрівник, який пізнає Україну, її незнанні куточки, її красиві місця і міста, подорожуючи велосипедом.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77