Студенти-філологи відвідали презентацію книг видавництва “Піраміда” серії “Приватна колекція”

21 березня 2019 року в читальній залі Інституту філології відбувся огляд нових надходжень від видавництва «Піраміда» до фонду університетської бібліотеки. Студентам 146, 246 та 346 груп була представлена серія «Приватна колекція», де зібрані переклади, антології зарубіжної та української художньої літератури, критичні публікації, есеїстка тощо.

«Піраміда» – львівське видавництво, яке вже досягло європейських вершин книговидання. Нині в бібліотеці  ЧНУ імені Петра Могили налічується близько 60 книг цієї серії та більше 100 книг видавництва «Піраміда».

«Приватна колекція» – унікальний видавничий проект, мета якого відкривати, збирати, видавати і пропагувати  українську та світову літературу, а також показати панораму літературного покоління 80-х років ХХ ст… Широкий жанрово-тематичний спектр охоплює  художню, наукову-популярну українську та перекладну літературу. Упорядником та автором проекту став український письменник та літературознавець Василь Ґабор. Це колекція найкращих високохудожніх зразків української та світової літератури: романи, повісті, оповідання, новели, притчі, етюди, поезії, есе.

Серед її авторів – члени Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, володарі престижних премій та нагород відомі літератори сучасної української літератури: Юрій Винничук, Марія Матіос, Володимир  Яворівський, Юрій Андрухович, Ірен Роздобудько, Галина Пагутяк, Роман Іваничук, Богдан Бойчук та багато інших майстрів слова, літературознавців та перекладачів.