Студенти-філологи на семінарі з теми «Активні методи роботи»

16-17 березня 2019 р. на базі готелю «Турист» пройшов навчальний семінар Спілки Української Молоді в Україні «Лицарство Архистратига Миколаїв (весна)», який відвідали студенти кафедри української філології, теорії та історії літератури К.Анастюк, В.Бурдюжан, В.Козоріз, К.Лотиш та К.Стеблінова та І.Шевченко (346 група) разом із викладачами кафедри Т.Шестопаловою, Н.Лебединцевою та О.Поліщук. Тема семінару – «Активні методи роботи».

Це вже другий захід, що відбувається в нашому місті. У програмі семінару відбулися тренінги та обговорення таких проблем: сучасні освітні методи та технології, виховна система та ідеологія.

Тренерами були: Н.Лавріненко (Чернігів) – директор школи «МудрАнгелики» та заступник голови Світової Управи СУМ, Т.Ковальова (Краматорськ) – член референтури Зовнішнього розвитку Світової Управи СУМ, голова Краматорського осередку СУМ в Україні.