Студенти-філологи на семінарі з теми «Активні методи роботи»

16-17 березня 2019 р. на базі готелю «Турист» пройшов навчальний семінар Спілки Української Молоді в Україні «Лицарство Архистратига Миколаїв (весна)», який відвідали студенти кафедри української філології, теорії та історії літератури К.Анастюк, В.Бурдюжан, В.Козоріз, К.Лотиш та К.Стеблінова та І.Шевченко (346 група) разом із викладачами кафедри Т.Шестопаловою, Н.Лебединцевою та О.Поліщук. Тема семінару – «Активні методи роботи».

Це вже другий захід, що відбувається в нашому місті. У програмі семінару відбулися тренінги та обговорення таких проблем: сучасні освітні методи та технології, виховна система та ідеологія.

Тренерами були: Н.Лавріненко (Чернігів) – директор школи «МудрАнгелики» та заступник голови Світової Управи СУМ, Т.Ковальова (Краматорськ) – член референтури Зовнішнього розвитку Світової Управи СУМ, голова Краматорського осередку СУМ в Україні.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!