Студенти-філологи на перегляді кінострічки “Крути 1918”

17 лютого 2019 р. з ініціативи професора Т.П.Шестопалової викладачі та студенти І-ІV курсів нашої кафедри у кінотеатрі Multiplex переглянули нову українську стрічку «Крути 1918».

Це історичний фільм-екшн режисера О.Шапарєва, який вийшов у прокат 7 лютого 2019 року. Стрічка присвячена 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року. Події драми «Крути 1918» розгортаються на фоні доленосних історичних подій у країні. Проект приурочено до 100-ліття утворення УНР та 100-ліття бою під Крутами. Фільм став одним із переможців підчингу Держкіно та отримав фінансування із держбюджету у розмірі 26 млн.грн. Основні зйомки проходили пізньої осені 2017 року у Києві. Станцію Крути, де відбувся бій, не знімали, замість неї збудували відповідні декорації на Черкащині.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.