Студенти-філологи на перегляді кінострічки “Крути 1918”

17 лютого 2019 р. з ініціативи професора Т.П.Шестопалової викладачі та студенти І-ІV курсів нашої кафедри у кінотеатрі Multiplex переглянули нову українську стрічку «Крути 1918».

Це історичний фільм-екшн режисера О.Шапарєва, який вийшов у прокат 7 лютого 2019 року. Стрічка присвячена 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року. Події драми «Крути 1918» розгортаються на фоні доленосних історичних подій у країні. Проект приурочено до 100-ліття утворення УНР та 100-ліття бою під Крутами. Фільм став одним із переможців підчингу Держкіно та отримав фінансування із держбюджету у розмірі 26 млн.грн. Основні зйомки проходили пізньої осені 2017 року у Києві. Станцію Крути, де відбувся бій, не знімали, замість неї збудували відповідні декорації на Черкащині.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.