Студенти-філологи долучилися до зустрічі “Бібліографічне оформлення наукових робіт: магістрам та викладачам”

7 грудня 2021 року студенти 242 групи факультету філології ЧНУ імені Петра Могили долучилися до  онлайн-зустрічі на платформі Zoom, організованої Науковою бібліотекою Могилянки.

Темою лекції стало «Бібліографічне оформлення наукових робіт: магістрам та викладачам». На зустрічі мова йшла про державний стандарт України в оформленні бібліографічних джерел, способи групування джерел у списку літератури, правила цитування та бібліографічні менеджери. Для студентів, які лише починають  роботу над своїми першими науковими дослідженнями, подана інформація дала змогу краще структурувати знання, уже отримані з курсу «Основи наукових досліджень». Адже готуватися до написання магістерських робіт потрібно заздалегідь.