Студенти-філологи долучилися до лекції «Розвиток професійних компетентностей педагогів у культурно-освітньому / різноманітному середовищі. Приклади науково-практичної діяльності»

17 листопада 2023 року студенти спеціальності 014.01 «Середня освіта (Українська мова та література)» долучилися до гостьової лекції «Розвиток професійних компетентностей педагогів у культурно-освітньому / різноманітному середовищі. Приклади науково-практичної діяльності».

Спікерка – Анна Млинарчук-Соколовська, доцентка кафедри міжкультурної та початкової освіти Білостоцького університету (Польща).

Анна Млинарчук-Соколовська протягом 15 років реалізовує дослідницькі, соціальні та освітні ініціативи в культурно-різноманітному середовищі, які «ставлять у центр голос дітей та молоді з досвідом міграції, а особливо з досвідом біженців». Працювала в школах як міжкультурний радник, у центрі проживання для іноземців як методист і викладач польської мови як іноземної тощо.

Пані Анна – авторка монографії «Повсякденне життя в польських школах під кутом зору дітей та молоді з середовища вимушених мігрантів» (2022), ініціатор педагогічних інновацій («Розуміння іншого»), навчальних курсів для педагогічного персоналу (зокрема Школи міжкультурної освіти).