Студенти-філологи ЧНУ імені Петра Могили посіли призові місця в обласному етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

8 грудня 2018 року у 1 гімназії імені М.Аркаса проходив обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, який об’єднав шкільну та студентські спільноти. Конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль. Головною метою заходу є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Студенти 4 курсу ЧНУ імені Петра Могили спеціальності «Філологія»,
Марчак Андріана та Самунь Єлизавета, гідно представили наш заклад, посівши 2 та 3 місця.

Наступним етапом буде участь у Всеукраїнському етапі конкурсу в лютому 2019 року.

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!