Студенти-філологи ЧНУ імені Петра Могили посіли призові місця в обласному етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

8 грудня 2018 року у 1 гімназії імені М.Аркаса проходив обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, який об’єднав шкільну та студентські спільноти. Конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль. Головною метою заходу є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Студенти 4 курсу ЧНУ імені Петра Могили спеціальності «Філологія»,
Марчак Андріана та Самунь Єлизавета, гідно представили наш заклад, посівши 2 та 3 місця.

Наступним етапом буде участь у Всеукраїнському етапі конкурсу в лютому 2019 року.

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.