Студенти-філологи ЧНУ імені Петра Могили посіли призові місця в обласному етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

8 грудня 2018 року у 1 гімназії імені М.Аркаса проходив обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, який об’єднав шкільну та студентські спільноти. Конкурс проводиться дев’ятий рік поспіль. Головною метою заходу є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Студенти 4 курсу ЧНУ імені Петра Могили спеціальності «Філологія»,
Марчак Андріана та Самунь Єлизавета, гідно представили наш заклад, посівши 2 та 3 місця.

Наступним етапом буде участь у Всеукраїнському етапі конкурсу в лютому 2019 року.

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.