Студенти-філологи 2 курсу відвідали тренінг Ярослава Жидика «Як ненапряжно зробити цікаву презентацію курсової»

3 грудня 2021 року студенти 241 та 242 груп факультету філології ЧНУ імені Петра Могили за ініціативи доктора філологічних наук, в. о. професора Світлани Підопригори долучилися до тренінгу Ярослава Жидика «Як ненапряжно зробити цікаву презентацію курсової».

Особливо це було корисно й тому, що саме на ІІ курсі студенти знайомляться з основами наукових досліджень та готуються презентувати свої перші курсові роботи. Ярослав Жидик, який робив презентації для Президента та Прем’єра, чітко окреслив етапи розробки презентації, зокрема мету використання, спосіб користування, структура, контент, дизайн, а також дав практичні поради щодо створення місткої, інформативної та красивої презентації. Зустріч завершилася аналізом студентських робіт, виокремленням їхніх сильних та слабких сторін.

Тренінг відбувався в межах проєкту з розвитку кейс-клубів у закладах освіти України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у межах Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та Програми «Мріємо та діємо».

Отож, після завершення навчального року чекаємо на яскраві студентські захисти та цікаві презентації курсових проєктів!